KURUMSAL KİMLİK

    Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2004 yılında başlayan Dolunay Bilişim, sektörü bilen yapısı, çağın gereklerini yerine getiren ekibi ve yönetimiyle bilişim pazarında yerini almıştır. 2004 tarihinde vizyonumuzu belirlerken tecrübelerimizi öne çıkardık. Çok yakın bir gelecekte çalışanlarımız ve dostlarımızla beraber ilham kaynağı bir şirket olmak yolunda ilerliyoruz. Dolunay Bilişim olarak, Yedekleme Çözümleri, Ağ Çözümleri, Güvenlik Kamerası Çözümleri, Güç Elektroniği Çözümleri ve Bilişim Çözümleri alanlarında hizmet vermekteyiz. 

Misyonumuz;

 Çalışanlarımızın kişisel ilgisi, alanlarındaki uzmanlığı, tecrübe ve takım ruhuyla birlikte kaliteli hizmet sağlamak, müşteri odaklı çalışmalar ile farkındalık yaratmak, müşterilerimizin istek ve arzularına, doğru ve kaliteli karşılık vermek. Zamanında servis ve nitelikli bakım faaliyetlerini yerine getirmek. Ürün ve hizmetlerimize sahip çıkarak, satış sonrasında müşterilerimiz ile iş birliği içerisinde devam etmekteyiz.

 Vizyonumuz;

* Çalışanlarımızın gelişmesini, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak adına faaliyette bulunmaktır.  

Değerlerimiz;

* Üretkenliği, dayanışmayı ve işbirliğini besleyen bir çalışma atmosferi oluşturarak, yeteneklerimizi, kuvvetli yönlerimizi ve yaratıcılığımızı sonuna kadar kullanmak,

* Teknik kadromuz, yönetim takımımız ve çabaları kurumsal gücümüzün kaynağı olan bütün çalışanlarımız için oluşturduğumuz yüksek standartları korumak.